درباره سفیدانه

درباره سفیدانه

سفیدانه از سال 1396 فعالیت رسمی خود را در زمینه تهیه و بسته‌بندی انواع عسل‌های گیاهی و دارویی آغاز کرده است. به دلیل تنوع و گستردگی پوشش گیاهیِ ایران، عسل برداشت شده توسط زنبورداران در اقصی نقاط ایران، حاصل گیاهان موجود در آن منطقه است. برای مثال گیاه کُنار پوشش‌ گیاهی جنوب ایران است. بنابراین این عسل در شمال ایران یافت نمی‌شود.

بنابراین تیم سفیدانه با شناختی که از پوششش گیاهی مناطق مختلف ایران دارد مرغوب‌ترین عسل‌های تولید شده در سراسر ایران را جمع‌آوری کرده و با بررسی کیفیت عسل توسط آزمایشگاه‌های معتبر در بازار عرضه می‌کند.

سفیدانه فقط یک اسم نیست. بنیانگذاران آن به عنوان عضوی از همین جامعه و درک عمیق نیازها و دغدغه‌های اصلی مردم پا به این عرصه گذاشتند. ما انعکاس بسیاری از مشکلات را در نزدیکترین عزیزانمان دیده‌ایم و همواره اندیشیده‌ایم که چطور ممکن است کسی بتواند بهترین شیوه‌های درمان را از همنوع خود دریغ کند و بدتر از آن بتواند در فرآورده‌های آفریده یکتا دست برده و نه تنها سودی به دیگران نرساند بلکه موجب خسران هم بشود؟!

در ابتدا برای درمان بیماری عضوی از خانواده به هر دری زدیم و از انجام هیچ توصیه‌ای پرهیز نکردیم تا اینکه نتیجه حاصل شد و ما که از این نتیجه شگفت‌زده شده بودیم به تنها چیزی که می‌اندیشیدیم آگاه کردن سایرین از این تجربه خوشایند بود. از نزدیکان شروع کردیم و نتیجه آنها را نیز از نزدیک دیدیم؛ تا اینکه تصمیم گرفتیم این دریای شگفتی را در مقیاس بزرگتری به گوش همه برسانیم.

از این رو به کمک تحقیق و کسب اطلاعات، ایجاد ارتباط با اساتید با تجربه و معتبر در طب سنتی و جدید و پشت سر گذاشتن موانعِ بسیار، توانستیم مجموعه‌ای از محصولات طبیعی را برای مصرف شما عزیزان فراهم کنیم.

مهمترین عامل موفقیت ما نیز همین درک متقابل و ارائه راهکار برای نیازهای شماست.

رسالت سفیدانه

این گروه با عرضه محصولات کاملا ایرانی و طبیعی علاوه بر کمک به رشد فرهنگ غذایی سالم بین مردم درصدد حمایت از تولیدکنندگان اصلی و کوچک این محصول طبیعی یعنی زنبورها است. زنبورها به سرعت در حال ناپدید شدن هستند. این خطر نه تنها زنبورهای عسل (که عسل طبیعی تولید می‌کنند) بلکه تمام زنبورها را تهدید می‌کند. در سال‌های اخیر انجمن‌های زیادی برای حمایت از زنبورها و گرده‌افشان‌های وحشی دیگر در کشورهای مختلف آمریکایی و اروپایی تشکیل شده‌اند. که یکی از مهمترین نقاط تمرکز آنها تشویق افراد، سازمان‌ها و شهرها برای ایجاد مناطق امنِ زنبورها است. مکان‌هایی که برای این گرده‌افشان‌های کوچک امن باشد؛ بطوریکه غذا، آب و زیستگاه سالمی برایشان فراهم شود.

زنبورها گرده افشان هستند و به تکثیر گیاهان کمک می‌کنند؛ بنابراین بدون زنبورها گیاهان تکثیر نمی‌شوند و ثمری نمی‌دهند. پس حمایت از آنها می‌تواند یکی از مهمترین اهداف تمام گروه‌های حامی محیط زیست قرار گیرد.

سفیدانه برای نائل آمدن به اهداف خود فعالیتش را در زمینه‌های زیر با جدیت ادامه خواهد داد:

  • عرضه محصولات کاملا طبیعی و ایرانی برای حمایت از زنبورداران و حفظ نسل زنبورهای بومی ایران
  • برگزاری کمپین‌های حمایتی
  • اطلاع‌رسانی و تشویق مردم برای ایفای نقش در این حمایت بزرگ
  • تولید محتوای سلامت- محور در زمینه انواع خوراکی‌های ارگانیک
  • تولید محتوای ارزشمند در شبکه‌های اجتماعی جهت افزایش آگاهی مردم و علاقه‌مندان

سفیدانه در حال حاضر به عرضه کلیه تولیدات طبیعی زنبور عسل می‌پردازد. که می‌توانید کلیه محصولات را در فروشگاه ما ببینید. ما قصد داریم فعالیت خود را در زمینه‌های مختلف عرضه محصولات ارگانیک و طبیعی گسترش دهیم که این امر نیازمند شناخت دقیق نیاز شما است. شما می‌توانید در بخش تماس با ما نیازهای خود را با ما در میان بگذارید.

آمار جذاب
0%
بیش از یکبار خرید کردند
0
مشتریانی از 31 استان کشور
0
میانگین خرید هر مشتری (تومان)
0
از کارت تخفیف خود استفاده کردند.
keyboard_arrow_up